Árajánlatkérés a RISKHUB projekt keretén belül

2021-04-15 09:40:16

Az INTERREG Slovakia-Hungary határon átnyúló, nemzetközi projekt keretében – egyik kedvezményezettje a B.-A.-Z Megyei Tűzoltó Szövetség – árajánlatkérést teszünk közzé.

Ajánlatkérő adatai

Név: B.-A.-Z. MEGYEI TŰZOLTÓ SZÖVETSÉG

Székhely: 3525 Miskolc, Dózsa György u. 15.

Adószám: 18411223-1-05

Képviselő: Gulácsi Lajos

Tel.:+36 20 921 4608

E-mail: baztuoszov@gmail.com; baz.tuo.szov2020@gmail.com

1. Előzmény

A Budapesti Tűzoltó Szövetség 2020-ban pályázatot nyert el az INTERREG Slovakia-Hungary határon átnyúló, nemzetközi projekt keretében, melynek egyik kedvezményezettje a B.-A.-Z Megyei Tűzoltó Szövetség.

Project ID: SKHU/1902/4.1/108 (B.-A.-Z Megyei Tűzoltó Szövetség: SKHU/1902/4.1/108/B3)

Project acronym: RISKHUB

2. Az ajánlatkérés tárgya (feladat meghatározása)

A beszerzés tárgya a projekt keretében 1 darab 9-személyes személygépkocsi.

A mellékelt követelménymeghatározás alapján a járműnek rendelkeznie kell:

• 9 üléssel;
  • ABS rendszerrel;
  • vezető- és utasoldali légzsákkal;
  • tolatóradarral;
  • tempomattal;
  • manuális klímával a vezető mögötti utastérben is;
  • hosszított (L2) kivitellel;
  • min. 4 év (minimum 120 ezer km) garanciával és ehhez tartozó szervízcsomaggal;
  • min. 120 LE teljesítményű és min. 1900 ccm lökettérfogatú,
  • gázolaj üzemanyagú EURO 6-os ECO üzemmódú motorral;
  • min. 1000 kg teherbírású vonóhoroggal;
  • fűthető hátsó szélvédővel;
  • bluetooth kihangosítós rádióval;
  • ködfényszórókkal;
  • forgalombahelyezéssel.

Ajánlattevő rövid leírásban mutassa be, hogy milyen felszereltséggel javasolja teljesíteni a fentieket:

Az Ajánlattevő, a 2. pontban meghatározott feladatok ellátása során köteles figyelembe venni a mindenkor érvényes jogszabályokat, eljárásrendeket.

3. Feladat határideje:

A teljesítés időtartama 2021.04.22-től a 2021.05.31-ig tart.

4. Alkalmassági követelmények

Az Ajánlatadónak kereskedelmi státusszal kell rendelkeznie az ajánlattételi felhívás tárgyát képező tevékenységben, illetve a megfelelő ár-érték arányt szükséges képviselni.

Nem lehet ajánlattevő, akivel szemben csőd-, végelszámolási vagy felszámolási eljárás, vagy egyéb, a megszüntetésre irányuló, jogszabályban meghatározott eljárás van folyamatban, illetve akinek köztartozása van.

5.  Az árajánlat tartalma

Az árajánlatot az alábbi szempontok szerint szíveskedjen megadni:

• az ajánlattevő megnevezését, címét, cégszerű aláírását/képviselő/ajánlattevő nevét
  • az ajánlat tárgyának pontos megnevezését,
  • az ajánlattételi felhívás tárgyához kapcsolódó szakmai tapasztalat bemutatását,
  • az árajánlat érvényességét, dátumát,
  • a nettó árat, ÁFA-t, bruttó árat EUR és/vagy HUF pénznemben.

7. A beszerzés teljesítésének igazolása

Az ajánlatkérés tárgyát képző beszerzés teljesítését követően teljesítésigazolás kiállítása szükséges.

8. A szerződés meghatározása

Adásvételi szerződés.

9. Fizetési feltételek, az ellenszolgáltatás teljesítésének feltételei, számlázási módja

A vételár egy részletben kerül kifizetésre a teljesítési igazolás alapján kiállított számla ellenében.

10. Az ajánlatok elbírálásának szempontja

Az Ajánlatkérő a legalacsonyabb összegű ajánlati árat megajánló Ajánlattevővel köt adásvételi szerződést.

11. Az ajánlatok beérkezésének határideje

2021. április 21. 16.00

12. Az ajánlatok benyújtásának nyelve

Az ajánlatokat magyar nyelven kell benyújtani.

13. Az ajánlatok benyújtásának módja és helye

Kérjük, hogy az ajánlatot cégszerűen aláírva szíveskedjen e-mailben megküldeni a baztuoszov@gmail.com; és/vagy a baz.tuo.szov2020@gmail.com e-mail címre, vagy személyesen benyújtani az Ajánlatkérő 3525 Miskolc, Dózsa György út 15. alatti székhelyére.

Kelt: Miskolc, 2021. április 15.

Gulácsi Lajos s.k., elnök